OG rozegra dziś prawdopodobnie  jeden z najważniejszych dla siebie meczów w 2021 roku. Zespół mantuu rozpoczyna walkę o 9. miejsce na IEM Fall. Ewentualna porażka z FaZe oznaczać będzie koniec marzeń o Majorze.

Heroic, BIG, FaZe i OG przystąpią do walki o 9. miejsce na IEM Fall. Dla Duńczyków będą to spotkania bez większego znaczenia, bo ci i tak mają już zapewniony awans na Majora. Dobrą sytuację ma także ekipa gade’a, która, aby awansować na turniej w Sztokholmie, potrzebuje zająć tylko 11. lokatę na IEM Fall.

Z nożem na gardle do rywalizacji przystąpi OG oraz FaZe. Ekipie mantuu awans na Majora da tylko i wyłącznie zajęcie 9. miejsce na IEM Fall. Zespół Polaka będzie więc musiał wygrać dwa najbliższe spotkania, które z pewnością nie będą należały do łatwych. W jeszcze trudniejszej sytuacji jest formacja Twistzza. Ta gry na PGL Major Sztokholm nie może być pewna, nawet jeżeli zakończy rywalizacje na IEM Fall na 9. pozycji. Wówczas nadal będzie musiała liczyć na potknięcie Movistar Riders, Fiend, Copenhagen Flames bądź ENCE.

Ostatni bój o Majora OG rozpocznie już dziś. Rywalem ekipy Polaka będzie FaZe. Oznacza to, że któraś z tych drużyn już dziś pożegna się z marzeniami o grze na PGL Major Sztokholm.