Portal 1pv we współpracy z Dexerto przygotował kolejne doniesienia dotyczące przyszłości Robina „ropz” Koola. Prawdopodobnie aktualny zawodnik mousesports już niebawem stanie się częścią FaZe Clanu!

Dużo się w ostatnim czasie mówi o przyszłości Robina „ropz” Koola. Zawodnik jest związany z mouesports od 2017 roku i nie ulega wątpliwości, że dzięki tej przygodzie mocno rozwinął skrzydła. Podnosił prestiżowe trofea, meldował się wśród najlepszych graczy w corocznym zestawieniu HLTV, łapał cenne doświadczenie. Obecnie jednak Myszy nie należą do czołówki, a przecież właśnie w niej chcielibyśmy widzieć wspomnianego riflera. Najwidoczniej nadeszła pora, aby Robin zmienił barwy.

Portal 1pv nie tak dawno przekazywał, że ropz jest na celowniku dwóch gigantów – G2 Esports FaZe. Dziś wrócił z następnymi doniesieniami we współpracy z Dexerto, z których wynika, że najprawdopodobniej sprawdzi się opcja zasilenia drugiej z podanych organizacji. Oznaczałoby to wkroczenie do drużyny, w której znajduje się m.in. Finn „karrigan” Andersen, czyli prowadzący, z którym współpracował w MOUZ. W gronie Roberta „RobbaN” Dahlströma miałby zastąpić legendę CS:GO – Olofa „olofmeister” Kajbjera.

Pozostaje nam czekać na potwierdzenie tych informacji przez FaZe Clan. Zapewne gdy wszystkie formalności zostaną dopięte – otrzymamy oficjalne ogłoszenie transferu i wtedy skład klubu będzie wyglądał tak:

  • Denmark Finn „karrigan” Andersen
  • Latvia Helvijs „broky” Saukants
  • Norway Håvard „rain” Nygaard
  • Canada Russel „Twistzz” Van Dulken
  • Estonia Robin „ropz” Kool
  • Sweden Robert „RobbaN” Dahlström – trener