Nie tak miał wyglądać czwartkowy wieczór w wykonaniu podopiecznych Vincenta „VinS” Jozefiaka. MAD DOG'S PACT uznało wyższość FATE w decydującym starciu ESEA Premier i spadło do ESEA Advanced.

Reprezentanci MAD DOG'S PACT nie pokazali się z dobrej strony podczas fazy grupowej ESEA Premier S36 – EU. W efekcie zajęli 8. pozycję w tabeli i musieli wziąć udział w decydującym pojedynku o slota w relegacjach. Spotkali się w nim z FATE, które również miało za sobą wiele nieudanych potyczek.

Mecz między polską formacją a paczką z Bułgarii rozpoczął się na Duście2 wybranym przez naszych rodaków. Zmagania były niesamowicie wyrównane, co potwierdza fakt, że zwieńczyła je dogrywka. W niej lepszym składem okazało się FATE, które wyszło tym samym na prowadzenie w serii BO3. Następnie doszło do zawodów na Overpassie, które po zaciętej rywalizacji również wpadły na konto Ivana „Rock1nG” Stratieva i spółki – 16:13. PACT po przegranej z FATE Esports wynikiem 0:2 spadł do ESEA Advanced, w którym ostatni raz znajdował się w 2019 roku. To bez dwóch zdań spory cios dla drużyny Dawida „lunAtic” Cieślaka.

Na pocieszenie informujemy, że członkowie Wisły All iN! Games Kraków x-kom AGO zwyciężyli swoje starcia w play-offach ESEA Premier S36. Dziś zatem w finale dolnej drabinki będziemy świadkami derbów Polski, które wystartują o godzinie 19:00.