W obozie Codewise Unicorns w ostatnim czasie nie dzieje się najlepiej. Dziś po raz kolejny rozstają się z jednym ze swoich zawodników.

Ostatnio Jednorożcach ciężko usłyszeć cokolwiek dobrego. Największym echem odbiła się plotka o rzekomych rozmowach organizacji z Jarosławem „pashą” Jarząbkowskim oraz Filipem „NEO” Kubskim na temat utworzenia nowej drużyny.

Natomiast dziś z ich obecnego składu odchodzi kolejny zawodnik. Damian „Falon” Tworek postanowił zakończyć swoją karierę, a powodami ma być brak przyjemności z gry oraz próba skupienia się na dalszej edukacji. Oto co napisał w swoim oświadczeniu:

Podjąłem decyzję o zakończeniu kariery. Dużo czynników na to wpłynęło, ale główny jest taki, że straciłem radość z gry i nie dawałbym z siebie 100 procent, ciągnąc drużynę w dół.
Z perspektywy czasu nie żałuję tych 6 tysięcy godzin w CS’ie na steamie. Mocno się rozwinąłem jako człowiek, wiem jak to jest być profesjonalnym zawodnikiem – tysiące wyrzeczeń, mnóstwo pracy, samodyscypliny, a i tak czujesz, że stoisz w miejscu, bo przecież inni też się rozwijają, dlatego musisz dawać z siebie jeszcze więcej.

Był to piękny okres w moim życiu, poznałem wielu ludzi, zwiedziłem kilkanaście miast. Bardzo dziękuję całej organizacji za szansę jaką mi dano. Dziękuję również za wsparcie naszym fanom i proszę Was o jeszcze większe wsparcie dla azizza, Critiego, Luza, Lemana i MdNa.
Życzę samych sukcesów Panowie!

Skład Codewise Unicorns prezentuje się następująco:

  • Poland Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Poland Szymon „Crityourface” Pluta
  • Poland Eryk „leman” Kocęba
  • Poland Maciej „Luz” Bugaj
  • Poland Damian „MdN” Kisielewski (trener)