Gabriel „FalleN” Toledo w rozmowie na kanale Dexerto wyznał, że zagranicznym organizacjom ciężko było zrozumieć fenomen projektu „Last Dance”.

Fani w Brazylii przez ostatnie tygodnie żyli doniesieniami o kreowaniu się nowej brazylijskiej drużyny „Last Dance”. Kilka dni temu FalleN w końcu przerwał milczenie w tej sprawie i potwierdził kibicom z „Kraju Kawy” dobrą nowinę. Brazylijczyk stwierdził, że będzie to projekt, który zaznaczy swoje miejsce na kartach historii CS-a.

Zespół „Last Dance” będzie niewątpliwie ogromnym źródłem contentu. Brazylijskiej drużynie kibicować będą setki tysięcy fanów, a ich każde zwycięstwo wywoła wśród tamtejszej społeczności euforię. Trudno wyobrazić sobie jednak, aby ekipa FalleNa biła się o jakiekolwiek wyższe cele, o czym raczej wiedzą sami zawodnicy.

W ostatnim wywiadzie dla Dexerto FalleN sam przyznał, że trudno było wytłumaczyć inwestorom, na czym polega fenomen projektu „Last Dance”. Brazylijczyk powiedział, że  zagraniczne organizacje, zainteresowane zakontraktowaniem jego nowej drużyny, skupiały się jedynie na potencjał sportowy składu, a pomijały jego pozostałe atuty. Brazylijski zespół bowiem już na starcie przyciągnie do siebie gromadę fanów, co znacząco wpłynie na markę klubu, którego barwy będą reprezentować fnx i spółka.