Gabriel „FalleN” Toledo podczas BLAST Premier World Final potwierdził doniesienia dotyczące jego przyszłości na scenie CS:GO.

Brazylijska legenda Counter-Strike'a potwierdziła część doniesień dotyczących swojej przyszłości. Gabriel „FalleN” Toledo w jednym z wywiadów pomeczowych ujawnił, że był to jego ostatni występ w barwach Teamu Liquid i w przyszłym roku na pewno będzie reprezentować inną organizację. Jego przyszły zespół na ten moment nie jest znany.

Toledo w tej samej rozmowie wypowiedział słowa „dobrze będzie uwolnić się od pewnych rzeczy, z którymi musiałem się zmagać, a zazwyczaj ich nie toleruję”. Wiele osób ze społeczności CS:GO próbowało odszyfrować o jakie „rzeczy” może chodzić Gabrielowi. Niektórzy sądzą, że może to być starcie charakterów z Jakem „Stewie2k” Yipem. Amerykanin niedawno w wywiadzie również wskazywał na wewnętrzne starcia z brazylijskim snajperem dotyczące sposobu prowadzenia zespołu. Yip ujawnił wtedy, że na przestrzeni roku rola kapitana była kilkukrotnie zmieniana pomiędzy nim, a Gabrielem.

Na ten moment niewiele wiadomo o przyszłości FalleNa, oprócz faktu, że nie będzie on reprezentował Teamu Liquid. Jeszcze niedawno głośno zrobiło się o brazylijskim last dance, czyli powrocie do wspólnej gry większości składu z byłego Luminosity i SK Gaming. Jednak bardziej wiarygodne informacje mówią o chęci stworzenia nowej, w pełni brazylijskiej drużyny, wraz z Marcelo „coldzerą” Davidem.