Epizod Gabriela „FalleN” Toledo w barwach Teamu Liquid oficjalnie się zakończyła. Brazylijczyk rozstał się z organizacją, w której spędził rok.

Gabriel „FalleN” Toledo pojawił się w szeregach Teamu Liquid w styczniu 2021 roku. Podana organizacja dała mu szansę, której bez dwóch zdań potrzebował po ciężkim okresie pod banderą MIBR. Od tamtej pory snajper z Brazylii razem z jego nowym zespołem wziął udział w wielu rozgrywkach. Kilka z nich będzie miło wspominał – IEM Katowice 2021, który zakończył na 3/4. miejscu, zwyciężony cs_summit 8 oraz BLAST Premier Fall Showdown 2021, na którym wygrał wszystkie starcia i awansował na finały.

To były jednak tylko przebłyski. Poza tym Liquid radziło sobie raczej średnio, przez co ostatecznie zdecydowało, że przed kolejnym sezonem chce się wzmocnić. Rozpoczęło więc przebudowę, która dotknęła Jacky'ego „Stewie2K” Yipa, Michaela „Grim” Wince'a i właśnie FalleNa.

Toledo posiedział parę tygodni na ławce rezerwowych, a wczoraj oficjalnie opuścił klub. Teraz przed nim następna przygoda, o której dużo się ostatnio mówi, czyli brazylijski last dance z Fernando „fer” Alvarengą, Lincolnem „fnx” Lau, Viniciusem „VINI” Figueiredo, Ricardo „boltz” Prassem i trenerem Luisem „peacemaker” Tadeu na pokładzie. Jeszcze nie wiadomo natomiast w jakich barwach będzie występowała ta drużyna.