Gabriel 'FalleN' Tolledo turniej w Kopenhadze z pewnością może zaliczyć do udanych – nie dość, że jego drużyna okazała się najlepsza, to on sam zaliczył najlepszy występ spośród wszystkich zawodników.

„W żadnym momencie nie czułem, że nie możemy tego wygrać…” – te słowa to postawa godna lidera najlepszego zespołu na świecie. W momencie, gdy Twój przeciwnik prowadzi z Tobą 0:9 na decydującej mapie wielkiego finału, Ty wciąż wiesz, że możesz wygrać. I wygrywasz. Tak właśnie można podsumować postawę Gabriela 'FalleNa' Tolledo, który został nagrodzony przez portal HLTV.org tytułem MVP turnieju BLAST Pro Series.

To już trzecie wyróżnienie, nadane przez HLTV, tego dwudziestosześcioletniego Brazylijczyka, który przewodzi jednej z najlepszych drużyn Counter-Strike'a na świecie. SK Gaming obecnie jest w znakomitej formie, tym bardziej po wymianie jednego zawodnika ich gra zaczęła się układać jeszcze lepiej. W świetnej predyspozycji jest również sam Tolledo, który zawsze do końca wierzy w swój zespół. Rola in-game-leadera nie przeszkadza mu w wykręcaniu nietuzinkowych statystyk, co potwierdzają powyższe statystyki.