Team Liquid bez najmniejszych problemów pokonało Winstrike Team w pierwszej rundzie Fazy Nowych Legend podczas FACEIT Major London 2018.

Russian Federation Winstrike Team

7

Faza Nowych Legend
FACEIT Major London 2018
Runda pierwsza
Bilans 0-0

Mirage
(3:12; 4:4)

United States Team Liquid

16

Mirage

Wynik tego spotkania otworzyło Winstrike, czyli dawne QBF. Terrorystom nie udało się pójść za ciosem. Rewelacyjne zagranie Russela „Twistzz” Van Dulken pozwoliło CT na wygranie force'a. To był początek dominacji, która miała za chwilę nadejść. Team Liquid grało bardzo spokojnie. Amerykanie nie popełniali głupich błędów i pomimo jeszcze jednego potknięcia, to antyterroryści zapewnili sobie zwycięstwo w pierwszej połowie. Fenomen ostatniego majora, czyli obecna formacja Winstrike Team, było w tragicznym położeniu. To był mecz jednego zespołu. Team Liquid robiło to, na co tylko miało ochotę. Ta rzeź zakończyła się wynikiem 12:3 dla amerykańskiej formacji.

Wygranie drugiej rundy pistoletowej przez Team Liquid było praktycznie podpisaniem wyroku skazującego Winstrike na przegraną. Rosjanie wygrali force'a (po raz trzeci), lecz Liquid odpowiedziało im pięknym za nadobne. Terroryści szybko zakończyli mękę rywali. Ekipa Nicholasa „nitrO” Cannella wygrała swój pierwszy mecz wynikiem 16:7.

Polska transmisja z FACEIT Major London 2018 dostępna jest pod tym linkiem.