Mousesports przegrywa drugi mecz na FACEIT Majorze w Londynie. Zespół Snaxa musiał uznać wyższość MIBR i od jutra będzie walczył o pozostanie w turnieju. Brazylijczycy mają po tym zwycięstwie bilans 1-1.

16

Mousesports sięgnęło po pistoletówkę, w której każdy z zawodników zdobył po jednej eliminacji. Moment później zespół prowadził już 3:0, a obie potyczki z lepszym wyposażeniem przebiegły dla niego bezproblemowo. Od czasu pierwszego fulla MIBR przejęło inicjatywę, choć raz nie wykorzystało sytuacji 5 vs 3, kiedy Snax i suNny zatrzymali ich ofensywę. Druga próba wyrównania była już udana, a na tablicy wyników pojawiło się 4:4. ,,Myszy” walczyły, lecz ponownie dały się przełamać od razu po wygraniu starcia. Wtedy Brazylijczycy spokojnie zapewnili sobie zwycięstwo połowy na poziomie 8:5. Dwie ostatnie rundy także poszły po ich myśli, co oznaczało rezultat 10:5 do przerwy.

Po zmianie stron MIBR wygrało pistoletówkę, a chwilę później zobaczyliśmy wymianę force za force. FalleN i spółka uniknęli drugiego błędu i przed fullem odskoczyli na 13:6. Od tego momentu nie pozwolili już na nic przeciwnikowi i szybko zakończyli spotkanie wynikiem 16:6.Polska transmisja z FACEIT Major London 2018 dostępna jest pod tym linkiem.