Fnatic bardzo niepewnie rozegrało pierwszą połowę, jednak po zmianie stron wykonywali wyłącznie skuteczne ataki. To pozwoliło im uniknąć strachu przed odpadnięciem z turnieju z bilansem 0-3.

7

Szwedzi wygrali pistoletówkę głównie przez całkowicie niezrozumiała decyzję przeciwników. Gracze Winstrike zajęli obszar bombowy B, po czym po kilkudziesięciu sekundach zdecydowali przejść przez spawn CT na drugi bombsite. Fnatic wykorzystało to wygrywając sytuację dwóch na trzech i zyskali przewagę ekonomiczną. Rosjanie nie poradzili sobie podczas pierwszego fulla, lecz udało im się zaskoczyć podczas force'a w kolejnej rundzie. Wygrali trzy rundy z rzędu, dając sobie szansę na wyrównanie podczas kolejnego ataku. Walka do końca pierwszej połowy była bardzo wyrównana, lecz minimalnie lepiej skończyła się dla drużyny drakena.

Druga pistoletówka również została wygrana przez Szwedów. Winstrike nie poradziło sobie podczas pierwszej obrony z karabinami i już w tym momencie można było zobaczyć, że jako antyterroryści grają gorzej. Drugi full również uciekł im między palcami, a cenne punkty wpadały na konto Fnatic. KRiMZ i spółka zaliczyli perfekcyjną drugą połowię. Wygrali spotkanie nie oddając ani jednego punktu jako terroryści.

Polska transmisja z FACEIT Major London 2018 dostępna jest pod tym linkiem.