FaZe Clan bez najmniejszego problemu wyeliminowało TyLoo z gry na FACEIT Major London 2018. Europejski zespół pokazał oponentom, kto jest górą i dzięki temu ma jeszcze jedną szansę na awans do ćwierćfinałów.

China TyLoo

4

Faza Nowych Legend
FACEIT Major London 2018
Runda czwarta
Bilans 1-2

Mirage
(4:11; 0:5)

European Union FaZe Clan

16

Mirage

FaZe Clan otworzyło wynik tego spotkania. Terroryści wykorzystali przewagę broni, wychodząc tym samym na trzypunktowe prowadzenie. Europejski mix nie odpuścił. Tryumf podczas pierwszego fulla dał ekipie Finn „karrigan” Andersen kolejną możliwość na „odskoczenie” z wynikiem. Póki co, defensywa Chińczyków nie działała tak, jak powinna. Wydawać by się mogło, że po sześciu porażkach, TyLoo wreszcie ma rundę w garści. Nic bardziej mylnego. W najcięższym momencie, Nikola „NiKo” Kovač wygrał fenomenalnego clutcha 1 vs 2, zdobywając w całej potyczce w sumie cztery fragi. Po dziewięciu rundach byliśmy świadkami rzezi. TyLoo było bezradne. Ekipa Hansela „BnTeT” Ferdinand po raz pierwszy powstrzymała oponentów w jedenastym starciu. TyLoo wreszcie poszło za ciosem i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej rundzie pistoletowej duet Olof „olofmeister” Kajbjer i NiKo zniszczył rywali. W tym momencie to praktycznie oznaczało koniec przygody dalekowschodniego teamu z tym turniejem. FaZe Clan postawiło kropkę nad „i”. Europejska formacja wygrała ten mecz wynikiem 16:4.

Polska transmisja z FACEIT Major London 2018 dostępna jest pod tym linkiem.