TYLOO wczoraj zaskoczyło wygrywając z MIBR. Jednak dziś całkowicie nie poradziło sobie z niemiecką drużyną BIG. Gob b i spółka są o krok od wywalczenia sobie awansu do play-offów.

16

BIG otworzyło spotkanie wygraną pistoletówką co pozwoliło im już od samego początku budować wysoką zaliczkę po stronie antyterrorystów. TYLOO nie poradziło sobie ani podczas pierwszego ani drugiego fulla, oddając cenne punkty swoim przeciwnikom. Najbliżej zwycięstwa byli w siódmej rundzie, gdzie wykonali świetną zmyłkę i atakując obszar bombowy B, podłożyli bombę na A. Jednak gorszy ekwipunek nie pozwolił BnTeTowi oraz xccurate'owi wygrać ten atak. Jednak zrekompensowali się i przełamali swoją złą passę podczas kolejnej potyczki. BIG przez całą pierwszą połowę potknęło się wyłącznie dwa razy, osiągając przed zmianą stron fenomenalny wynik 2:13.

TYLOO ponownie rozpoczęło odrabiać straty po stronie antyterrorystów. Wygrali pistolstówkę oraz dwie kolejne potyczki, a później świetnie poradzili sobie podczas pierwszego fulla BIG. Chińska formacja zgarnęła pięć punktów z rzędu, po czym polegli. Niewielka zaliczka z pierwszej połowy uniemożliwiła im w wykonaniu powrotu. Mecz zakończył się wynikiem 7:16.

Polska transmisja z FACEIT Major London 2018 dostępna jest pod tym linkiem.