Wygląda na to, że wkrótce Maciej „F1KU” Miklas wypłynie na głęboką wodę. Jak podało Dexerto – nasz rodak reprezentujący obecnie x-kom AGO jest na celowniku OG!

Nie tak dawno OG poinformowało o przebudowie w składzie CS:GO. Brak awansu na Majora zmusił organizację do przyspieszenia tego typu kroków. Na ławkę rezerwowych przesunięty został duet – Valdemar „valde” Vangså & Nikolaj „niko” Kristensen i początkowo OverDrive za pomocą Twittera przekazywał, że lukę po nim załatać mogą Mareks „YEKINDAR” Gaļinskis i Justin „jks” Savage. Zarówno jeden, jak i drugi z wymienionych zawodników posiadają jednak aktywny kontrakt, więc mogliśmy się spodziewać, że nie będzie wcale łatwo dokonać tych transferów.

Teraz już wiemy, że prawdopodobnie temat YEKINDARA jksa OG wygasł. Pojawiły się bowiem inne doniesienia, które są szczególnie ciekawe dla kibiców z Polski, gdyż mowa w nich o naszym rodaku – Macieju „F1KU” Miklasie. Według portalu Dexerto grono trenera Caspera „ruggah” Due'a zainteresowało się reprezentantem x-kom AGO, którego brakowało dziś na serwerze, gdy Jastrzębie rywalizowały w Elisa Invitational Spring 2022. Wszystko zatem składa się w całość i zapowiada się, że faktycznie możemy zobaczyć kolejnego Polaka w OG. Przypominamy, że dotychczas jedynym był Mateusz „mantuu” Wilczewski, który od pierwszych dni jest zaangażowany w dywizję CS-a w tym klubie.

W tym samym artykule Luís Mira podał również informację o tym, że razem z F1KIEM dołączyć do OG może Adam „NEOFRAG” Zouhar, który jako rifler wyróżniał się w barwach SINNERS Esports. Dla 21-latka to także byłby spory krok do przodu w karierze.

Jeśli komunikat Dexerto zostanie potwierdzony przez organizację, skład OG będzie się prezentował następująco:

  • Poland Mateusz „mantuu” Wilczewski
  • Poland Maciej „F1KU” Miklas
  • Serbia Nemanja „nexa” Isaković
  • Israel Shahar „flameZ” Shushan
  • Czech Republic Adam „NEOFRAG” Zouhar
  • Denmark Casper „ruggah” Due – trener