To się dzieje naprawdę! ENCE zdemolowało Astralis w półfinale IEM Fall i awansowało do wielkiego finału, w którym powalczy z Ninjas In Pyjamas.

Major zbliża się wielkimi krokami, a forma ENCE pickuje niczym rakieta. Zespół dychy i hadesa zdemolował wręcz Astralis, które nie miało dziś nic do powiedzenia w starciu ze świetnie grającą formacją Polaków. Na pierwszej mapie podopieczni sAwa przerwali passę sześciu zwycięstw Duńczyków na Nuke’u, pozwalając im wygrać zaledwie cztery rundy.

Druga mapa to również była jedna wielka dominacja ENCE. Już na starcie formacja hadesa prowadziła 7 do 0, a Duńczycy mogli zaczynać się jedynie modlić o jak najniższy wymiar kary, bo na tle rozpędzonych rywali wyglądali bardzo słabo. Po zmianie stron zespół Xyp9xa próbował jeszcze gonić wynik, ale nieskutecznie.  Kolejne obłędne spotkanie rozegrali nasi rodacy, którzy zakończyli je z ratingiem 1,41 i 1,39.

European Union ENCE 2:0 Astralis Denmark

  • Nuke – 16:4
  • Ancient – 16:7

W finale IEM Fall ENCE podejmie Ninjas In Pyjamas, które dzisiaj pokonało 2 do 1 Vitality. Zespół dev1ce’a w ostatnim czasie także wygląda świetnie, co potwierdza fakt, że podopieczni THREATA nie przegrali od dziewięciu spotkań . Możemy być więc pewni, że już jutro czeka nas fantastyczne widowisko.