ERROR 404 by Codewise po czterech kolejkach ESL Mistrzostw Polski decyduje się na zmiany, odsuwając od składu Piotra „avisa” Świerzynę.

Zespół ERROR 404 by Codewise to laureaci zamkniętych kwalifikacji trwających obecnie ESL Mistrzostw Polski. W turnieju eliminacyjnym, grając pod nazwą drwal na ostro, okazali się lepsi od takich ekip jak Codewise Unicorns, czy AVEZ Esport. W głównych rozgrywkach nie radzą sobie najgorzej, gdyż urwali po mapie Virtus.pro oraz Wiśle Płock i znajdują się na szóstym miejscu w tabeli.

Jednak zespół zdecydował się na zmiany kadrowe. Od głównego składu odsunięty został Piotr „avis” Świerzyna, którego tymczasowo zastąpi Konrad „EXUS” Jeńczeń. Ostatnio tego zawodnika mogliśmy obserwować w Miksurze, która zajęła drugie miejsce w Polskiej Lidze Esportowej Jesień 2018, przegrywając w finale na AGO Esports. Później pogrywał w kolejnej sklejce 2k19PL z m.im. Pawłem „innocentem” Mockiem oraz Piotrem „morelzem” Taterką.

Niestety, mimo zapowiadającej się owocnie współpracy, musieliśmy dokonać zmiany w naszym dotychczasowym składzie. Avis jest osobą bardzo charakterystyczną, jednak ze względu na problemy wewnątrz drużyny, podjęliśmy decyzję o jego odsunięciu. Drużyna potrzebowała świeżości, która będzie godnym następcą Piotrka. Z pomocą przyszedł nam wieloletni, doświadczony na scenie gracz – EXUS, z którym to rozegramy najbliższe spotkania. Mamy nadzieję, że ta decyzja pozytywnie wpłynie na naszą grę i pozwoli nam to na kolejne osiągnięcia.

Michał „Hyczka” Hyczkiewicz,
menadżer drużyny