Wielkimi krokami nadchodzą finały Funspark ULTI. Extra Salt zaprezentowało zatem swój skład na wspomniane rozgrywki, w którym znaleźli się Michael „Grim” Wince oraz Paytyn „junior” Johnson.

W przyszłym tygodniu nie będzie brakowało emocji na scenie CS:GO. Rozpocznie się bowiem turniej Funspark ULTI Finals, w którym wezmą udział m.in. AstralisfnaticGambit i podane we wstępie Extra Salt. Ostatni z wymienionych klubów dopiero wczoraj przekazał w jakim składzie przystąpi do rywalizacji. Na pokładzie Ricky'ego „floppy” Kemery'ego pojawiło się dwóch graczy, którzy niedawno stracili miejsca w swoich drużynach, czyli Michael „Grim” Wince oraz Paytyn „junior” Johnson.

Ten pierwszy przestał być częścią Teamu Liquid, z którym związany był od sierpnia 2020, a drugi po roku współpracy rozstał się z FURIĄ. Teraz Grima juniora czeka występ pod banderą Extra Salt, a następnie jak podaje portal HLTV – możliwe przenosiny całą ekipą do Complexity.

W środę, 18. stycznia o godzinie 15:00 Wince i spółka na start przygody z finałami Funspark ULTI zmierzą się z Gambit. Przed amerykańskim zespołem zatem trudne wyzwanie, bo jest to pojedynek przeciwko 2. najlepszej formacji na świecie. Pamiętajmy natomiast, że nawet jeśli nie uda się sprawić niespodzianki, podopieczni Tiaana „T.c” Coertzena będą mogli szukać swojej szansy w dolnej drabince.

Dywizja CS:GO w Extra Salt na Funspark ULTI Finals wygląda tak:

  • United States Ricky „floppy” Kemery
  • South Africa Johnny „JT” Theodosiou
  • Canada Justin „FaNg” Coakley
  • United States Michael „Grim” Wince
  • United States Paytyn „junior” Johnson
  • South Africa Tiaan „T.c” Coertzen – trener