Portal Flickshot.fr podał informację o tym, że w drużynie LDLC nadchodzą zmiany. Sam Ex6TenZ potwierdził na Twitterze, że został odsunięty od tego zespołu.

Nie ma co ukrywać – LDLC od dawna nie robi żadnego progresu. Ta drużyna ciągle stoi w miejscu, a dodatkowo na ich obecnym poziomie nic większego nie wygrywa. Oznacza to, że musiał nareszcie przyjść czas na zmiany, o których zresztą głośno zrobiło się w mediach. Według tego co możemy wyczytać na portalu Flickshot.fr oraz na Twitterze Kévina 'Ex6TenZ' Droolansa, to właśnie on został odsunięty od formacji, gdy przyszedł moment, w którym nie wiedzieli już jak poprawić swoją dyspozycję. Belg przyznał, że poświęcił się mocno w rozwój tej ekipy, ale ostatecznie nie udało im się przebić na ten wyższy poziom.

Co ciekawe – podobno LDLC prowadzi rozmowy z EnVyUs na temat xms, który od pewnego czasu nie jest już częścią głównego składu EnVy, ponieważ został zastąpiony przez kioShime. Czy on byłby w stanie odmienić grę LDLC? Zobaczymy już niebawem.

Aktualny skład Team LDLC prezentuje się następująco:

  • United Kingdom Alex 'ALEX' McMeekin
  • France Timothée 'DEVIL' Démolon
  • Belgium Antoine 'to1nou' Pirard
  • Switzerland Mathieu 'Maniac' Quiquerez
  • France Steeve 'Ozstrik3r' Flavigni (trener)