Podopieczni Dmitry'ego „hooch” Bogdanova dalej nie znaleźli dla siebie nowego pracodawcy. Byli blisko dopięcia umowy z pewną organizacją, natomiast ostatecznie nic z tego nie wyszło.

W ostatni dzień marca gracze dotychczas reprezentujący Winstrike rozstali się z klubem ruszając w poszukiwaniu nowego miejsca dla siebie. Jak na Twitterze poinformował szkoleniowiec zespołu – zainteresowanie zatrudnieniem dywizji było naprawdę duże. Do Alexeya „NickelBack” Trofimova i spółki odezwało się wiele organizacji, z czego jedna była bardzo szanowana w regionie CIS. Przedstawiła satysfakcjonujące warunki i przystąpiła do namawiania do podpisania kontraktów, aby nikt jej nie przebił.

Zawodnicy stwierdzili zatem, że podejmą się współpracy z tą marką. Wypełnili umowy i odesłali je do niej, żeby zrobiła to samo. Koniec końców okazało się, że klub nie ma pieniędzy na utrzymanie drużyny Viktora „Lack1” Boldyreva, przez co dalej nie posiada ona wsparcia na scenie CS:GO, mimo że miała już wszystko dogadane i była pewna, że rozpoczyna kolejny epizod.

Formacji nie pozostało więc nic innego, jak ponownie ogłosić się wolną ekipą do wzięcia. Zabrał się za to Dmitry „hooch” Bogdanov, który dodatkowo szczegółowo opisał zaistniałą sytuację podaną wyżej. Przypominamy, że w ostatnim czasie grono Bogdanova wywalczyło wicemistrzostwo Snow Sweet Snow 3, a do tego zajmuje 22. pozycję w światowym rankingu HLTV.

Skład ex-Winstrike wygląda tak:

  • Russian Federation Vladislav „⁠Krad⁠” Kravchenko
  • Russian Federation Aleksey „⁠El1an⁠” Gusev
  • Russian Federation Aleksey „⁠NickelBack⁠” Trofimov
  • Russian Federation Igor „⁠Forester⁠” Bezotecheskiy
  • Kazakhstan Viktor „⁠Lack1⁠” Boldyrev
  • Russian Federation Dmitry „⁠hooch⁠” Bogdanov – trener