Powrót ex-AVEZ do gry stał się faktem! Skład jednak lekko się zmienił od ostatniego, gdyż znalazł się w nim Janusz „Snax” Pogorzelski.

Wraz ze startem nowego roku pojawiły się przecieki dotyczące nowego zespołu, w którym znaleźli się Janusz „Snax” Pogorzelski, Piotr „nawrot” Nawrocki, Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar” Walukiewicz. Początkowo piąte miejsce w formacji zajmował Bartek „mASKED” Trybuła, lecz koniec końców grono postanowiło wyciągnąć rękę do Kuby „Markoś” Markowskiego i to właśnie on został snajperem ekipy, której istnienie dziś oficjalnie potwierdzili sami gracze.

W drużynie spotkała się czwórka, która w przeszłości działała już razem w barwach AVEZ KEi, Kylar, nawrot i Markoś. Do tego Kamil i Kacper mieli okazję współpracować ze Snaxem Anonymo Esports. Nic więc dziwnego, że jak przekazał Nawrocki – w tym gronie jest świetna chemia.  Jak na razie Panowie nie posiadają wsparcia organizacji. To natomiast pewnie kwestia czasu, aż ktoś zainteresuje się przyjęciem tej piątki pod swoje skrzydła.

Dziś dywizję prowadzoną przez nawrota czeka pierwszy sprawdzian w postaci ESEA Cash Cup Winter #2. Zmagania rozpoczną się o godzinie 16:00, a stream z rywalizacji będzie dostępny pod tym adresem. 

Cały skład prezentuje się następująco:

  • Poland Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Kamil „KEi” Pietkun
  • Poland Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Poland Kuba „Markoś” Markowski