Sprout zostaje osłabione tuż przed startem turnieju RMR B. Z powodów zdrowotnych pierwsze spotkania w Bukareszcie opuści Victor „Staehr” Staehr.

Do sympatyków Sprout dotarła nieprzyjemna wiadomosć. Kiełki rozpoczną europejski turniej RMR B w osłabieniu ze względu na problemy zdrowotne 17-letniego Staehra. Duńczyk w ostatnim czasie był bardzo ważną postacią w składzie niemieckiej organizacji i wykazywał się bardzo dobrą strzelecką, o czym przekonało się m.in. UNGENTIUM.

W pierwszych spotkaniach w Bukareszcie Sprout będzie zmuszone rywalizować ze swoim trenerem – Dannym „BERRYM” Krügerem. Jest to niewątpliwie ogromny cios dla Spiidiego i spółki, bowiem 32-letni Duńczyk nawet w jednym procencie nie będzie w stanie zastąpić świetnie ostatnio prezentującego się Victora. Krüger ostatni raz wcielił się w rolę gracza w grudniu ubiegłego roku, gdy spowodów problemów technicznych serwer opuścić musiał raalz.

W pierwszym spotkaniu na europejskim turnieju RMR Sprout zmierzy się z Copenhagen Flames. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 14:45. Bezapelacyjnym faworytem w tym pojedynku są niewątpliwie Duńczycy, którzy obecnie zajmują 18. miejsce w światowym rankingu HLTV.

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC oraz Blue Microphones.