Pierwsze zwycięstwo Polaka na europejskim turnieju RMR właśnie stało się faktem! OG z mantuu w składzie pokonało MOUZ, a w międzyczasie BIG pewnie ograło SAW.

BIG kontynuuje dominacje europejskiej czołówki nad zespołami tier3. Jak do tej pory żadna niżej notowana drużyna nie potrafiła  zaskoczyć i sprawić żadną większą niespodziankę, a już tym bardziej w postaci zwycięstwa. BIG nie zamierzając być gorsze od swoich poprzedników z łatwością pokonało SAW na Anciencie. Na przestrzeni całego spotkania portugalska formacja potrafiła wygrać zaledwie sześć rund, przez co do następnego spotkania podejdzie z bilansem 0-1.

  • Germany BIG 16:5 SAW Portugal – Ancient

Wisienką na torcie jeżeli chodzi o pierwszą turę spotkań na europejskim turnieju RMR było starcie MOUZ z OG. Zawodnicy żadnej ze stron nie zawiedli naszych sporych oczekiwań i zafundowali nam świetne widowisko.  Na początku meczu gracze obu formacji wymieniali się prowadzeniem, lecz jak wiemy, zwycięzca może być tylko jeden i na nasze szczęście pierwszą cenną wygraną w walce o Majora na swoje konto zapisać mogli mantuu i spółka. Zespół Polaka musiał jednak się sporo natrudzić, by w końcówce zdołać domknąć wynik. Myszki w pewnym momencie były o krok od comebacku z wyniku 5:12

  • European Union MOUZ 12:16 OG European Union – Mirage

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC oraz Blue Microphones.