NiP poleci do Antwerpii na Majora! Zespół ze Szwecji zapewnił sobie awans wygraną z SINNERS. Bad News Eagles w tym czasie zwyciężyło z ASG i tym samym utrzymało się w grze o slota.

  • Sweden NiP 2:0 Czech Republic SINNERS

Ninjas in Pyjamas zapewniło sobie bilet do Antwerpii na Majora pokonując bez większych problemów SINNERS. Dokonało tego triumfując nad przeciwnikiem 16:8 na Inferno, na którym zdominowało będąc w ofensywie i zgarniając Overpassa rezultatem 16:11. Na serwerze pod kątem indywidualnym najlepszy był Fredrik „REZ” Sterner, który wypracował statystyki 46/26.

  • Bad News Eagles 2:0 Russian Federation ASG

Bad News Eagles rywalizowało dziś z ASG o pozostanie w zmaganiach EU RMR. Pojedynek rozpoczął się na wybranym przez Flatrona „juanflatroo” Halimiego i spółkę Vertigo, na którym zawody nie potrwały długo. BNE wyglądało znakomicie w ataku, dzięki czemu po 15. rundach cieszyło się z prowadzenia 13:2. W defensywie zamknęło mapę nie tracąc punktu, a następnie skupiło się na Inferno, które było kolejną odsłoną meczu. Lokacja ekipy Svyatoslava „svyat” Dovbakha przyniosła zdecydowanie bardziej wyrównane spotkanie, choć nie przeszliśmy po niej do trzeciej potyczki, gdyż Bad News Eagles na to nie pozwoliło kończąc starcie 16:13 i 2:0 w całej serii.

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC, WK DZIK i Blue Microphones.