MOUZ odkuwa się po potknięciu z OG. Myszki wracają do gry i pewnie wygrywają z QUAZAR. Pierwszą porażkę na europejskim turnieju RMR zanotowało natomiast Outsiders.

Jeżeli dexter kończy mecz z ratnigiem na poziomie 1,58, to już powinniśmy przeczuwać, że przeciwnik nie stawiał MOUZ specjalnego oporu. Problem jednak w tym, że zawodnicy QUAZAR nawet nie próbowali go stawiać. Rosjanie zostali kompletnie stłamszczeni przez Myszki, co odzwierciedla wynik, który i tak może podobać się ekipie spirita. Po pierwszej połowie europejski zespół prowadził 15 do 0, lecz zawodnikom ze Wschodu udało się uniknąć kompromitacji i zdobyć cztery honorowe rundy.

European Union MOUZ 16:4 QUAZAR Russian Federation – Ancient

Mecz BIG z Outsiders miał przynieść nam zdecydowanie więcej emocji. Nieoczekiwanie i w tym pojedynku zobaczyliśmy wyraźną dominację jednej ze stron. Od samego początku zawodnicy Berlin International Gaming postawili twarde warunki swoim przeciwnikom. Gdyby nie chwila słabości niemieckiej formacji, możliwe, że i w tym pojedynku mielibyśmy po pierwszej połowie podobny wynik, co w spotkaniu MOUZ-QUAZAR. Dobra czterorundowa postawa ekipy Jame'a i tak na niewiele się zdała. Po zmianie stron głos ponownie należał do BIG, które bez większych problemów zdobyło wkrótce szesnasty punkt.

Russian Federation Outsiders 8:16 BIG Germany – Dust2

Jeżeli ktoś, oglądając ostatni na dziś mecz w europejskim turnieju RMR, miał nadzieje zobaczyć wyrównane spotkanie, to i tym razem musiał się rozczarować. Zawodnicy SAW nie zamierzają składać broni w walce o awans na Majora i właśnie z takim założeniem podeszli do pojedynku z Unique. Portugalczycy rozgromili ekipę smileya i zanotowali pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Kazakhstan Unique 6:16 SAW Portugal – Ancient

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC oraz Blue Microphones.