Heroic i BIG już ze spokojem mogą rozpocząć przygotowania do Majora. Takiego komfortu nie mają jednak inne zespoły z regionu EMEA. Dwanaście drużyny ponownie zawita dziś na pole bitwy.

O ile część drużyn zdaje doskonale sobie sprawę z tego, że w zanadrzu wciąż ma pewien margines błędu, pozwalający im do jeszcze jednej porażki, tak na taki komfort liczyć nie może m.in. OG. Po trzech dniach rywalizacji w Bukareszcie ekipa mantuu jest bliżej odpadnięcia z europejskiego turnieju RMR niż awansu na Majora. Dziś zespół Polaka zmierzy się z Unique, które jak do tej pory jedyne zwycięstwo odniosło w starciu z QUAZAR. Bardziej interesująco zapowiadają się dwa pozostałe mecze eliminacyjne. W jednym z nich Fnatic podejmie Eternal Fire, zaś w kolejnym Outsiders stawi czoło Dignitas.

Za kilkanaście godzin poznamy także kolejnych uczestników PGL Major Antwerp. Jednym z nich będą gracze forZe bądź… SAW. Podczas gdy my jedynie nieśmiało marzymy o awansie Anonymo na Majora, Portugalczycy będą dopingować swoich rodaków w meczu o promocje na Mistrzostwa Świata. W innych pojedynkach drużyn z bilansem 2-1  także możemy spodziewać się wielu emocji.  Na jednym serwerze spotkają się ze sobą ropz  i jego byli koledzy z drużyny. O miejsce na Majorze FaZe w najbliższym spotkaniu powalczy z MOUZ. NAVI natomiast czeka pojedynek z Teamem Vitality.

  • 11:00 – Portugal SAW vs forZe Russian Federation
  • 11:00 – European Union OG vs Unique Kazakhstan
  • 14:45 – Ukraine NAVI vs Vitality France
  • 14:45 – European Union  Fnatic vs Eternal Fire Turkey
  • 18:30 – European Union FaZe vs MOUZ European Union
  • 18:30 – Russian Federation Outsiders vs Dignitas Sweden

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC oraz Blue Microphones.