Anonymo w trzeciej rundzie turnieju EU RMR stanęło w szranki z Team Entropiq. Polacy ponownie nie zawiedli ogrywając dziewiątą drużyną poprzedniego Majora!

Mecz na mapie Ancient rozpoczął się od wygranej pistoletówki przez Entropiq, co było dość zaskakujące, ponieważ Polacy wczoraj wygrali wszystkie rozgrywane rundy z podstawowymi pistoletami. Dla Rosjan była to bardzo ważna runda, wszak wystartowali po stronie atakującej, która jest zdecydowanie trudniejsza na tej lokacji. To doprowadziło do przewagi 6-1 rosyjskiej formacji. Polacy skorzystali z przerwy taktycznej i zaczęli odrabiać straty. DemHo był dziś gwiazdą Anonymo, które ostatecznie zakończyło pierwszą połowę wynikiem 8:7.

W drugiej połówce Polacy wrócili na zwycięską ścieżkę w pistoletówkach. Mocek i spółka, podobnie jak ich rywale w pierwszej połowie, dobrze rozpoczęli stronę atakującą, ale po czterech zdobytych punktach Entropiq było o krok od odrobienia strat. Przebudzenie naszych przyniosło wynik 14:11, a skuteczne okazały się szybkie ataki na obszar bombowy B. Polacy zwyciężyli wynikiem 16:14.

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC, WK DZIK oraz Blue Microphones.