ENCE kończy pierwszy dzień rywalizacji w Bukareszcie w mieszanych nastrojach. Zawodnicy fińskiej organizacji przegrali swój drugi mecz na turnieju RMR B z Astralis.

Zanim jednak o meczu ENCE-Astralis kilka słów o wcześniejszych spotkaniach, bo w nich również było ciekawie. Ku awansowi na Majora znacznie przybliżyło się Copenhagen Flames, które wynikiem 16 do 9 pokonało Sinners. Jedno zwycięstwo od gry w Antwerpii dzieli również Ninjas In Pyjamas. Brollan i spółka w swoim drugim pojedynku na RMR B rozprawili się z Bad News Eagle.

Zimnego prysznica doświadczyć musieli zawodnicy ENCE. W drugim spotkaniu w Bukareszcie Dycha i spółka ulegli Astralis rezultatem 11 do 16. Wynik ten zakłamuje nieco rzeczywistość, bowiem jeżeli myślicie, że ekipa Polaków toczyła wyrównany bój z Duńczykami, to musimy was zawieść. Realnie podopieczni SAWA byli bez większych szans w starciu z formacją blameFa, przegrywając w pewnym momencie 2 do 14.

  • European Union ENCE 11:16 Astralis Denmark – Overpass

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC, WK DZIK oraz Blue Microphones.