Zawodnicy reprezentujący North i mousesports grają dalej na EU Minor. BIG i NoChance zostało wyeliminowane.

  • Denmark North 2:0 Germany BIG

Widowisko od samego początku stało na wysokim poziomie. Podczas starcia na Overpassie ani jedni, ani drudzy nie mogli złapać oddechu, ponieważ rywalizacja była aż tak zacięta. Najlepiej potwierdzał to rezultat, który po piętnastu starciach widniał na tablicy. North prowadziło zaledwie 8:7. Dopiero, gdy Duńczycy przejęli obowiązki antyterrorystów pokazali w pełni na co potrafią wygrywając mapę do 12.

Wybrane Inferno przez BIG kompletnie nie szło po ich myśli. Defensywa enemy okazała się być tak dobrze ułożona, że niemieckie grono miało spore problemy, aby przez nią przechodzić. Co prawda w całym spotkaniu zdobyło siedem punktów pocieszenia, ale nie miało to znaczenia, gdyż i tak pożegnało się z europejskim Minorem.

  • European Union NoChance 1:2 European Union mousesports

Myszy najpierw gładko przejechały się po składzie STYKO na Mirage'u – 16:2, a następnie zostały niesamowicie zaskoczone na Vertigo. NoChance poradziło sobie z rywalem bez większych problemów triumfując 16:6. Decydujący pojedynek odbył się na Nuke'u, którego mousesports zwyciężyło 16:11.

Polską transmisję z tego wydarzenia, realizowaną przez firmę FantasyExpo, możecie znaleźć na kanale u Piotra „Izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Wszystkie najważniejsze informacje na temat trwających Minorów znajdziecie na naszej stronie.