(7:8; 9:1)

Denmark Heroic

1

Vertigo

Mecz rozpoczął się od wygranej pistoletówki przez Heroic, które skutecznie obroniło obszar bombowy A. NoChance jednak w kolejnej potyczce pokazało, że są przygotowani do gry na nowej lokacji, świetnie rozgrywając swojego force'a i od razu doprowadzając do wyniku 1:1. Maikelele i spółka dzięki skutecznym atakom zdobyli pięć punktów, oddając swoim rywalom zaledwie dwie rundy. Dopiero po pauzie taktycznej wciętej przez Adama „friberga” Friberga i spółkę, Duńczycy przejęli inicjatywę i ostatecznie to oni wygrali pierwszą połowę wynikiem 7:8.

Po zmianie stron ponownie lepiej rozpoczęło NoChance. Skutecznie obronili się w pistoletówce, a następnie podczas pierwszego fulla przeciwników. Jednak tylko gdy zawodnicy Heroic kupili pełne ekwipunki, całkowicie zdominowali swoich oponentów. Duńczycy wygrali osiem punktów z rzędu, pewnie kończąc spotkanie wynikiem 11:16.

Drużyna Maikelele znów zaliczyła świetny start, najpierw wygrywając pistoletówkę, a następnie dominując przez kolejne cztery potyczki. Dopiero wtedy gracze Heroic się przebudzili i zaczęli wyszarpywać swoim przeciwnikom pojedyncze rundy. Z wielkimi trudami, ale zespół Adama „friberga” Friberga zagwarantował sobie satysfakcjonujący wynik po stronie terrorystów. Po bardzo bliskich rundach zdołali przeprowadzić sześć udanych ataków i właśnie z taką zaliczką weszli w drugą połowę.

Heroic wygrało drugą pistoletówkę, jednak dali się zaskoczyć przez oponentów w kolejnej rundzie. Ekonomia duńskiej formacji legła w gruzach, przez co musieli zagrać aż podwójną rundę eco. Po nich frigerg i spółka zaczęli odrabiać straty i wydawać się mogło, że na wzór poprzedniej lokacji, będą kroczyć po zwycięstwo. Tak się jednak nie stało. NoChance okazało się zdecydowanie zbyt mocne na Mirage'u, przez co mecz przeniósł się na decydującego Nuke'a.

Nuke

Drużyna Maikelele znów wygrała pistoletówkę, lecz zostali zaskoczeni przez oponentów w kolejnej rundzie choć mieli szansę odpowiedzieć pięknym za nadobne, lecz przeszkodził im w tym teamkill. Heroic dzięki katastrofalnej sytuacji ekonomicznej swoich przeciwników w łatwy sposób wygrali dwie kolejne potyczki. Jednak tylko gdy europejska formacja zakupiła pełne ekwipunki, pokazali jak dobrze sobie radzą po stronie atakującej. Gwiazdą zespołu okazał się STYKO, który na koniec pierwszej połowy miał niemalże tyle samo fragów, co trzech zawodników od końca tabeli. NoChance zapewniło sobie 7 punktów po stronie terro.

Po zmianie stron Heroic przegrało pistoletówkę i ich powolna gra była całkowicie nieskuteczna w kolejnych potyczkach. Pierwszy punkt wygrali dopiero po siedmiu oddanych punktach, gdy szybko zajęli górny obszar bombowy. To był jedyny przebłysk, Duńczyków.