Za nami dwa ćwierćfinały otwartych kwalifikacji do EU Minora. ex-Virtus.pro występujące pod nazwą Robin Hoodzi zawiodło, ale na szczęście PACT nie poszedł ich śladem i zwyciężył z enemy.

Na pewno nie tak gracze ex-Virtus.pro wyobrażali sobie drugi dzień eliminacji do europejskiego Minora. W ćwierćfinale podejmowali Nordavind, które obecnie zajmuje 76. pozycję w rankingu HLTV. Mimo, że według wspomnianego zestawienia, to nasi rodacy byli faworytem w tej rywalizacji, to jednak zakończyli ją przegrywając wynikiem 8:16.

Znacznie lepsze informacje dotarły do nas z obozu Actiny PACT. Członkowie grona prowadzonego przez lunAtica zagrali bardzo zacięte zawody przeciwko Copenhagen Flames. W pewnym momencie byli już jedną nogą poza kwalifikacjami, gdy Duńczycy wygrywali 11:5, ale na szczęście wzięli się w garść i zaprezentowali piękny powrót w ofensywie, triumfując w całym widowisku 16:14!

Już za kilka minut podopieczni VinSa spróbują pomścić Vegiego i spółkę pokonując drużynę cromena. Jeżeli im się to uda – zapewnią sobie udział w zamkniętym etapie rozgrywek. Starcie możecie oglądać w języku angielskim na tym kanale.