Reprezentanci Sferis PRIDE rozpoczęli swoje zmagania w grupie F od starcia ze szwedzką formacją Epsilon.

Na inaugurację grupy F nasi rodacy, reprezentujący Sferis PRIDE zmierzyli się ze szwedzkim składem Epsilon na czele z Joakimem 'disco doplanem' Gidetunem, którego znamy między innymi z występów w Ninjas in Pyjamas. Mapą tego spotkania został Cobblestone, więc sprawdźcie, jak Polacy poradzili sobie z bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Polscy zawodnicy rozpoczęli po stronie broniącej, w pierwszej rundzie nie zdołali odeprzeć ataku terrorystów i stracili cenny punkt. Jednak w kolejnym starciu udało im się zrekompensować i wyrównali wynik, po tym do głosu doszli Szwedzi, którzy bardzo szybko powiększali swoją przewagę. W pewnym momencie mieli siedmiopunktową przewagę, na szczęście reprezentanci Sferis PRIDE zdołali się przebudzić i przystopowali szwedzki zespół, niwelując straty do 5:10 na półmetku.

Po zmianie stron Polacy rozpoczęli heroiczną walkę o pierwsze punkty w grupie, wygrywając rundę pistoletową. PRIDE zaczęło nadrabiać straty i wychodziło im to do czasu całkiem dobrze, jednak Szwedzi nie pozwolili wyrwać sobie cennego zwycięstwa z rąk i ostatecznie to oni wygrywają spotkanie z wynikiem 16:11.

Poland Sferis PRIDE 11:16 Epsilon Sweden

Następne grupowe zmagania reprezentantów Sferis PRIDE rozpoczną się po tym, jak poznamy ich rywala, którego wyłoni mecz pomiędzy PENTA Sports oraz ArchAngels.