ESPORT NOW Cup powoli dobiega końca. Dziś rozpoczynają się play-offy, które składać się będą z dwóch półfinałów i finału. W gronie uczestników znaleźli się Izako Boars, M1 EDEN, Pompa Team oraz los kogutos.

  • Pompa Team – M1 EDEN

Pierwsza para półfinałowa, czyli Pompa Team kontra M1 EDEN. Organizacja Isamu poradziła sobie znakomicie w fazie grupowej, zajmując pierwsze miejsce w tabeli grupy A. PT wraz z mouzem to ewidentnie drużyna z nową, pozytywną energią, która może na fali tego entuzjazmu nawet wygrać cały turniej. Przeszkodzić im postarają się gracze M1 EDEN. Bielany i spółka wrócili wczoraj z dalekiej podróży, kiedy to przegrali pierwszą mapę z ikustakĄ, a na Vertigo musieli rozegrać aż 30 rund, by ostatecznie odnieść zwycięstwo. Emocjonujące i bliskie spotkanie, głowę trzeba jednak jak najszybciej zresetować i przygotować się na starcie z Pompą Team.

W tym spotkaniu ciężko pokusić się o predykcję, gdyż obie drużyny prezentują naprawdę wyrównany poziom. Być może mouz i spółka w odświeżonej wersji składu będą w stanie bardziej zaskoczyć przeciwnika. O tym przekonamy się dzisiejszego popołudnia.

  • Izako Boars – los kogutos

Druga para półfinału to zdecydowanie hit turnieju, przed rozpoczęciem turnieju to właśnie te dwie drużyny można było ocenić jako najmocniejsze. Los chciał, by obie ekipy spotkały się ze sobą już w półfinale. Koguty mogą mieć jednak pretensje tylko i wyłącznie do siebie, ponieważ potknęły się w pierwszym meczu, jednocześnie zamykając sobie drogę do 1. miejsca w grupie A. Izako Boars nie popełniło tego błędu i w cuglach wygrało rywalizację w swojej grupie. Przez to możemy podejrzewać, że Dziki mogą być w nieco lepszej dyspozycji. Trzeba jednak zaznaczyć, że wystąpią dzisiaj ze stand-inem, czyli Pawłem „byali” Bielińskim.

Czy lekka modyfikacja składu znacząco wpłynie na poziom prezentowany przez iBoars? Można w to wątpić, bowiem byali już nie pierwszy raz będzie występował jako zmiennik w barwach organizacji Izaka. Trzeba także pamiętać, że były gracz Virtus.pro to nadal jeden z najlepszychc zawodników w Polsce, o ogromnym potencjale aimowym. W formie może w pojedynkę napsuć bardzo dużo krwi los kogutos.

Tak prezentuje się drabinka turnieju:

Brak opisu.

ESPORT NOW Cup to turniej dla polskich drużyn, który jest jednocześnie rozgrywką kwalifikacyjną do European Development Championship. Partnerami ESPORT NOW Cup zostali Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, LG, SPC Gear oraz Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Transmisja turnieju odbędzie się z kolei na kanale Twitch ESPORTNOW.