Dzisiaj rozpoczyna się rywalizacja w grupie B, a wraz z nią do gry wchodzą m.in. gracze Izako Boars. Łącznie obejrzymy dziś trzy spotkania.

  • Izako Boars – ikustakA

Czwartek otworzą nam Dziki, które przetestują umiejętności drużyny, która do turnieju trafiła z otwartych kwalifikacji – ikustakI. STOMP i spółka powinni być dzisiaj w dobrych humorach, gdyż z samego rana pewnie pokonali 2:0 OFFSET w rozgrywkach Spring Sweet Spring. iBoars nie pozostaje nic innego, niż formę przekuć na polskie podwórko i dziś wieczorem zapewnić sobie udział w fazie play-off ESPORT NOW Cup.

  • CLEANTmix – M1 EDEN

W drugim spotkaniu BO1 na dziś zmierzą się ze sobą CLEANTmix i M1 EDEN. Obie formacje mają jak najbardziej szanse na awans do fazy play-off, a być może nawet na zwycięstwo w całym turnieju. Wynik dzisiejszego meczu jest jednak ciężki do przewidzenia, bo jak nauczyła nas grupa A, w formacie BO1 może zdarzyć się absolutnie wszystko. los kogutos, które przegrało na start z Last Rites, by później odpłacić się przeciwnikowi w BO3 są tego najlepszym przykładem.

Dzisiaj czeka nas również trzecie stracie – będzie to mecz wygranych grupy B. Stawką spotkania jest awans do play-offów i pierwsze miejsce w grupie. Jest więc o co dziś walczyć.

Harmonogram spotkań:

  • 17:00 Izako Boars – ikustakA
  • 18:00 CLEANTmix – M1 EDEN
  • 19:00 mecz wygranych

ESPORT NOW Cup to turniej dla polskich drużyn, który jest jednocześnie rozgrywką kwalifikacyjną do European Development Championship. Partnerami ESPORT NOW Cup zostali Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, LG, SPC Gear oraz Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Transmisja turnieju odbędzie się z kolei na kanale Twitch ESPORTNOW.