Nadchodzi drugi dzień ESPORT NOW Cup, a wraz z nim rozpoczynają się decydujące spotkania w grupie A. los kogutos zagra o pozostanie w turnieju z PGE Turowem.

  • los kogutos – PGE Turów Zgorzelec

Pierwsze spotkanie na dziś to BO3 pomiędzy Kogutami a Turami. Iście zwierzęce starcie, które powinno dostarczyć nam nieco emocji. Wczoraj obie drużyny poniosły porażki w rywalizacji kolejno z Last Rites i Pompą Team. To jednak los kogutos byli znacznie bliżej tego, by zakończyć swój mecz na swoją korzyść – zabrakło drużynie zaledwie dwóch punktów, by doprowadzić do dogrywki. Przepaść między Turowem i Pompą była już znacznie większa i ekipa repo tak naprawdę ani przez moment nie była bliska tego, by wygrać w tym spotkaniu.

W tym starciu faworytami są oczywiście Enzo i spółka, jako drużyna z o wiele lepszą formą w ostatnich tygodniach. Porażkę z Last Rites można traktować jako „wypadek przy pracy”, przy pojedynku BO3 miejsca na przypadek jest już znacznie mniej. Skład Turowa zaś obecnie jest jednym, wielkim placem budowy, gdzie obecnie grająca piątka nie ma za sobą wspólnie wielu doświadczeń. To może być słaby punkt tej drużyny.

  • Decider

W drugim spotkaniu na dziś zobaczymy zwycięzcę pierwszego meczu, który zmierzy się z Last Rites o awans do fazy play-off. Będzie to zarazem ostatnie starcie grupy A i zwieńczenie rywalizacji w niej. Awans do półfinału turnieju wywalczyli sobie już gracze Pompa Teamu, szansę na to nadal mają jednak trzy kolejne drużyny. Dzisiaj w późnych godzinach wieczornych przekonamy się, kto zostanie tym szczęśliwcem i zgarnie bilet do półfinału.

Harmonogram spotkań:

  • 17:00 los kogutos – PGE Turów Zgorzelec
  • 19:00 decider

ESPORT NOW Cup to turniej dla polskich drużyn, który jest jednocześnie rozgrywką kwalifikacyjną do European Development Championship. Partnerami ESPORT NOW Cup zostali Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, LG, SPC Gear oraz Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Transmisja turnieju odbędzie się z kolei na kanale Twitch ESPORTNOW.