To był zdecydowanie niezły dzień dla Wisły Kraków. Biała Gwiazda w 7. kolejce ESL Mistrzostw Polski zgarnęła 7 punktów na 12 możliwych do zdobycia.

Wisła Kraków pojedynek z UNGENTIUM rozpoczęła od remisu. Ten punkt dużo lepiej smakował z pewnością ekipie SZPERO, bo to ich przeciwnicy stanęli przed szansą wygrania Mirage’a, prowadząc 15 do 14. Na Nuke’u byliśmy już świadkami totalnej dominacji Białej Gwiazdy, która brutalnie zakończyła długą passę bez porażki lidera. Formacja Loorda w drugim pojedynku wczorajszego dnia oddała podopiecznym Luza tylko trzy rundy.

Zawodnicy Wisły nie mieli wiele czasu na odpoczynek, bo już kilkanaście minut później musieli wejść ponownie na serwer, na którym czekali na nich gracze Team ESCA Gaming. Trzeci ekipa w tabeli szybko sprowadził na ziemię drużynę Goofy’ego, która na Overpassie nie była w stanie nawiązać walki ze swoimi rywalami. Poprawę gry Białej Gwiazdy zobaczyliśmy jednak bardzo szybko, bo już na drugiej mapie zespół prowadzony przez Loorda zdołał pokonać darko i spółkę 16 do 13.

W innym równolegle rozgrywanym spotkaniu TPT bez większych problemów pokonało The Lycans na Vertigo. Drugi pojedynek tego dnia z Wilkami nie był już dla zespołu sk1tta tak udany. Drużyna liptona na Nuke’u niespodziewanie potrafiła urwać punkty Tarczyński Protein Team i tym samym dopisała na swoje konto dopiero drugie zwycięstwo w lidze.

Wyniki spotkań:

  • Wisła Kraków 15:15 UNGENTIUM (Mirage)
  • UNGENTIUM 3:16 Wisła Kraków (Nuke)
  • Wisła Kraków 4:16 Team ESCA Gaming (Overpass)
  • Team ESCA Gaming 13:16 Wisła Kraków (Nuke)
  • The Lycans 9:16 TPT (Vertigo)
  • TPT 8:16 The Lycans (Nuke)