Wisła Kraków kroczy po bilans 10-0 w grupie! Obrońcy tytułu pewnie pokonali dziś Team ESCĘ Gaming i dołożyli na swoje konto dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie.

Wisła Kraków dołożyła dziś na swoje konto dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie ESL Mistrzostw Polski, co oznacza, że ekipa SZPERA nadal nie zaznała smaku porażki na krajowym podwórku. Zarówno w rozgrywkach ESLMP, jak i Polskiej Ligi Esportowej zawodnicy reprezentujący szyld Białej Gwiazdy pozostaję niepokonani. Dziś podopieczni Loorda rozgromili wynikiem 16 do 4 Team ESCĘ Gaming.

O ile mecz Wisły z ESCĄ nie miał dla żadnej ze stron większego znaczenia, tak w starciu PACT z UNGENTIUM uglądaliśmy już pełną szermierką. Stawka była bowiem wysoka. W przypadku zwycięstwa MINISE i spółki ta mogła już sobie zagwarantować awans do play-offów ESL Mistrzostw Polski i tak też się stało. Zespół prowadzony przez vinSa dopiął swego i pokonał formację byaliego, co oznacza, że ma już zapewnione miejsce w fazie pucharowej ESLMP.

Poniedziałkowe spotkania w ogóle nie były szczęśliwe dla UNGENTIUM. Po porażce z PACT ekipa GruBego zanotował kolejną w starciu z AGO. Na dodatek kolejną bolesną, albowiem i tym razem podopieczni Luza zdołali urwać swoim rywalom jedynie sześć rund.

Początek siódmego tygodnia ESL Mistrzostw Polski rozczarowujący był także dla ThunderFlash. Ligowy outsider uległ Impression, a następnie oddał mecz z Illuminar walkowerem i już w tej chwili nie ma nawet matematycznych szans na utrzymanie w krajowym czempionacie.

  • PACT 16:6 UNGENTIUM
  • Wisła Kraków 16:4 Team ESCA Gaming
  • AGO 16:6 UNGENTIUM
  • ThunderFlash 1:16 Impression
  • ThunderFlash w/o Illuminar