Illuminar śrubuje niechlubny rekord w ESL Mistrzostwach Polski. EXUS i spółka po trzech spotkaniach w grupie nadal pozostają bez zwycięstwa.

Niespecjalnie wiele zmieniło się na szczycie tabeli w grupie B po wczorajszych spotkaniach. W niej na fotelu lidera nadal pozostaje PALOMA, która w czwartek, co prawda nie toczyła żadnego pojedynku w ESL Mistrzostwach Polski, lecz i tak była na ustach całej polskiej społeczności CS:GO. Po trzech grupowych pojedynkach w ESLMP Olimp i spółka pozostają niepokonani i mają na swoim koncie komplet dziewięciu punktów.

Czwartkowy dzień z ESL Mistrzostwami Polski rozpoczęliśmy od pojedynku Illuminar z ThunderFlash. W nim faworyta upatrywaliśmy w ekipie EXUSA, lecz maku i spółka zdołali wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i po doskonałym spotkaniu pokonali obrońców tytułu. Wczorajszy wieczór w niespecjalnie dobrych humorach kończyli nie tylko reprezentanci IHG, ale i PGE Turów Zgorzelec. Podopieczni splawika przegrali zarówno z PACT, jak i UNGENTIUM, pozwalając tym zespołom spuchnąć się  na przedostatnią pozycję w grupie.

Po trzech grupowych kolejkach na ostatnim miejscu w grupie B pozostaje Illuminar. Wczorajsza porażka z ThunderFlash jedynie spotęgowała problemy formacji EXUSA, bowiem wcześniej ta przegrała już z PGE Turów Zgorzelec oraz PACT.

  • Illuminar 10:16 ThunderFlash – Ancient
  • PACT 16:12 PGE Turów Zgorzelec – Inferno
  • PGE Turów Zgorzelec 11:16 UNGENTIUM – Dust2