Drugą lokacją meczu Polaków w ESL Pro League Season 3 przeciwko SK Gaming była mapa de_train, która zakończyła się wynikiem 16:12 na korzyść duńskiej formacji.

de_train

Nożówkę wygrali gracze Virtus.pro, dzięki temu mieli możliwość wyboru stron, po której zaczęli spotkanie na mapie de_train. Postanowili oni zacząć po stronie broniącej i na początku wydawało się to dobrą decyzją, gdyż pierwsza runda pistoletowa padła łupem Polaków. Dzięki przewadze pieniężnej nad rywalem zdobyli oni również 2 kolejne punkty na swoje konto. Gdy SK Gaming mieli już środki, by zakupić pełne wyposażenie, zdołali wygrać kolejny pojedynek i to właśnie oni przejęli inicjatywę. Duńczycy zaczęli zdobywać rundę za rundą, doprowadzając do wyniku 3:6. Zawodnicy Virtus.pro próbowali odrobić straty do przeciwnika, lecz na nic zdały się ich starania i to SK Gaming prowadziło na półmetku z wynikiem 10:5.

Po zmianie stron nasi zawodnicy nie zdołali wygrać rundy pistoletowej, co znacząco oddaliło ich od pozytywnego wyniku na drugiej mapie spotkania z SK Gaming. Polacy próbowali nawiązać próbę kontaktu, zdobywając 7 rund po stronie terorrystów, jednak to duńska drużyna ostatecznie wygrała mapę de_train z wynikiem 16:12