Natus Vincere oraz Astralis zmierzyli się na mapach de_train oraz de_mirage. Na obu  Na'Vi poradziło sobie doskonale i bez problemu pokonało rywali, którzy zdecydowanie nie potrafili odnaleźć się w dzisiejszych meczach.

• de_train: Natus Vincere 167 Astralis
  • de_mirage: Natus Vincere 16 6 Astralis

Wspólnie podsumujmy niedawno zakończony dwumecz pomiędzy formacjami Natus Vincere oraz Astralis. W pierwszej połowie mapy de_train nie wiedzieliśmy jeszcze do końca kto stanie się dominantem dzisiejszego wieczoru. Mimo przewagi Natus Vincere wynikiem 9-6, Duńczycy wciąż mieli wielkie szanse na odzyskanie tej straty, lecz szybko ulegli sile swoich przeciwników. Zmiana stron spowodowała, że Astralis nie mogło zrobić ruchu w żadnym kierunku. Czuli, że są zablokowani przez doskonałą grę taktyczną Na'Vi. W drugiej części spotkania na tej mapie duńskim graczom udało się zdobyć jeszcze zaledwie jeden punkt. De_train zakończyło się rezultatem 16-7.

Druga mapa wcale nie okazała się prostsza. De_mirage od samego początku zdecydowanie bardziej odpowiadało formacji Natus Vincere. Niezależnie od stron radzili sobie o wiele lepiej od rywali z Danii. W tym przypadku połowa zakończyła się rezultatem 11-4 na niekorzyść Astralis. Tę przewagę wyjątkowo trudno było jakkolwiek pokonać. Nie dało się nie zauważyć pewności siebie jaką emanowali zawodnicy Na'Vi. Byli pewni, że druga mapa również pójdzie po ich myśli i nie mieli zamiaru z tego rezygnować. Po zmianie stron Astralis udało się zdobyć zaledwie dwa punkty. To musiało oznaczać klęskę i wynik w postaci 16-6.