North pokonało TyLoo w meczu drugiej rundy ESL One Cologne. Duński zespół odbił się od dna i z bilansem 1-1 jest pewien rozegrania jeszcze przynajmniej dwóch spotkań. Chińczycy są natomiast zagrożeni natychmiastowym odpadnięciem z rozgrywek.

Proces odrzucania map:

  1. China TyLoo odrzuca Nuke
  2. Denmark North odrzuca Train
  3. Denmark North odrzuca Cache
  4. China TyLoo odrzuca Overpass
  5. China TyLoo odrzuca Cobblestone
  6. Denmark North odrzuca Mirage
  7. Mapa spotkania: Inferno
  • de_Inferno – China TyLoo 6:16 Denmark North

Runda pistoletowa po sprawnym wejściu na bombsite B wpadła na konto TyLoo, które rzecz jasna zaczęło ten mecz po stronie atakującej. Chińczycy bezproblemowo przebrnęli również przez starcia, gdzie posiadali przewagę ekwipunku i tym samym na tablicy wyników pojawiło się 3:0. Pierwszy full to odpowiedź od North, które wygrało go dzięki skończeniu się czasu. Chwilę później terroryści dokonali już skutecznej ofensywy, a Duńczycy, biorąc pod uwagę swoją słabą ekonomię, byli zmuszeni wycofać się w sytuacji 3 vs 4. Strona broniąca wzięła się w garść, gdy traciła już cztery punkty. Jednak mimo scenariusza 3 vs 1 na ich korzyść, po retake'u zachowali zaledwie jedną broń. Pomimo tego udało um się zwyciężać kolejne rundy i po doprowadzeniu do remisu, ich przeciwnik wziął pauzę taktyczną. To w niczym nie pomogło i antyterroryście sukcesywnie powiększali swoją przewagę. Taki przebieg meczu Chińczycy zdołali odwrócić dopiero przy wyniku 5:7 na ich niekorzyść. W końcu udało im się skutecznie zaatakować bombsite. Jak się okazało, to było wszystko, co pokazało TyLoo w tej części spotkania. North po słabym początku wróciło do pojedynku i ostatecznie wygrało pierwszą połowę wynikiem 9:6.

Druga pistoletówka to bezproblemowe zwycięstwo duńskiej formacji. Z łatwością na ich konto wpadły również następne starcia, w których dysponowali lepszym ekwipunkiem. Pierwszy full to kontynuacja dominacji North, które pokazywało, że chce chyba ten mecz jak najszybciej zakończyć. TyLoo nie mogło odpowiedzieć niczym, ich defensywa była raz po razie kompletnie rozbijana. Ta część spotkania to bezbłędne ataki Duńczyków, którzy bardzo szybko zakończyli je wynikiem 16:6.