FaZe Clan zagra podczas fazy pucharowej ESL One Cologne 2017. Zespół karrigana pokonał North wynikiem 16:7 i tym samym wyrzucił duńską formację z zawodów.

• Mapą spotkania zostało Inferno – Denmark North 7:16 European Union FaZe

FaZe pozytywnie rozpoczęło spotkanie przeciwko North. Udało im się zdobyć trzy pierwsze rundy po stronie broniącej. Co ciekawe, podczas dwóch pierwszych nikt z antyterrorystów nie zginął. Później jednak duński zespół zaczął grać z lepszym ekwipunkiem i to już była zdecydowanie trudniejsza przeprawa, niż wcześniej. Bardzo szybko MSL i spółka przejęli inicjatywę, bo odkąd na tablicy wyników widniało 5:1 dla FaZe, ich wejścia w końcu zaczęły wyglądać porządnie. Po chwili zrobił się remis, ale właśnie wtedy znowu coś się zepsuło w szeregach North i na zwycięskie tory wróciła ekipa karrigana. Ostatecznie połowa numer jeden zakończyła się wynikiem 9:6 dla FaZe.

W drugiej połowie runda pistoletowa była bardzo ważna dla North, ale nie dali sobie w niej rady, więc przegrywali już 6:10FaZe w kolejnym starciu bardzo powoli przejmowało sobie kontrolę mapy, tak aby nie popełnić najmniejszego błędu, który mógłby im zaszkodzić w walce o fazę pucharową tych zawodów. Przebrnęli dość łatwo przez dwie rundy eco u rywali, więc prowadzili wynikiem 12:6. Na pierwszym fullu, Nikola 'NiKo' Kovač dobił swoich enemy clutchem 1v2, który rozpędził FaZe Clan na tyle, że po zmianie stron oddali zaledwie jeden punkt. Wygrywali cały mecz wynikiem 16:7.