Meczem rozpoczynającym czwartą rundę, jest pojedynek między amerykańską drużyną Splyce oraz chińskim zespołem TyLoo. Dla obydwu drużyn jest to bardzo ważny mecz, ponieważ przegrany odpada z turnieju.

Proces odrzucania map:

  • United States Splyce odrzuca Cache
  • China TyLoo odrzuca Train
  • China TyLoo odrzuca Cobblestone
  • United States Splyce odrzuca Overpass
  • United States Splyce odrzuca Dust2
  • China TyLoo odrzuca Nuke
  • Pozostaje Mirage
  1. Mirage (China TyLoo 16:14 United States Splyce)

Spotkanie zaczęło się od wygranej nożówki przez Chińczyków. Zdecydowali się na obronę BS-ów, dzięki czemu w pierwszej rundzie udało im się rozbroić bombę i wygrać pistoletówkę. Splyce postanowili wykorzystać finanse z podłożonej bomby i kupili dwa AK-47 i trzy TEC-9 i doprowadzili do remisu 1:1. Chińczycy odpłacili się „pięknym za nadobne” i wygrali force buy'a. Po tym bardzo wyrównanym początku to TyLoo objęło kontrolę nad spotkaniem. Gdy Amerykanie przegrywali 7:1 wcięli przerwę taktyczną. Nie przyniosła ona pożądanych skutków i przewaga chińskiej drużyny wciąż rosła. Punkt na przełamanie zdobyli dopiero na wynik 10:2. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się przewagą TyLoo 12:3.

Amerykanie wygrali rundę pistoletową co dało im nadzieję na powrót do spotkania. Chińczycy jednak szybko wyjaśnili, że był to „wypadek przy pracy” wygrywając force buy'a w kolejnej rundzie. TyLoo doprowadzili do przewagi 14:4 i złapali lekką zadyszkę. Nie mogli się odnaleźć po stronie atakujących, gdy ich przeciwnicy posiadali pełne wyposażenie. Gdy ich prowadzenie stopniało z 10 do 4 punktów, zdecydowali się na przerwę taktyczną. Pomogło im to uporządkować grę, ponieważ niedługo później zdobyli piętnastą rundę. Z wielkimi problemami jednak udało im się zamknąć spotkanie wynikiem 16:14.