Valve ogłosiło, że kolejnym majorem z milionem dolarów w puli nagród będzie turniej ESL One Cologne, który odbędzie się już lipcu!

Po raz kolejny Valve postanowiło wspierać turniej ESL One Cologne, którego finały zaplanowane są na 8-10 lipca i zostaną rozegrane na LANXESS Arena, zaś mecze fazy grupowej przewidywane są na 5-7 lipca. Udział weźmie 16 drużyn, z czego 8 z tytułu „Legend” zostanie zaproszonych bezpośrednio do turnieju, a pozostałych uczestników poznamy już wkrótce. Zespoły, które podczas MLG Columbus 2016 nie zdołały dotrzeć do fazy play-off, powalczą z ekipami, które zajmą dwa najlepsze miejsca na czterech poszczególnych Miniorach w Europie, Ameryce, Azji oraz krajach CIS.

Rok temu na ESL One Cologne triumfowała drużyna fnatic, czy tym razem uda im się powtórzyć sukces? Na pewno nie będzie łatwo, bo jest o co walczyć!

Bilety na to wydarzenie są już dostępne, a ich cena zaczyna się już od 41,90€, najdroższy bilet kosztuje 2,999€ i gwarantuje lożę VIP. Więcej informacji na temat biletów i samego turnieju znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora. Kolejne informacje na temat ESL One Cologne znajdziecie na naszej stronie już wkrótce.