Cóż to było za spotkanie! Wspaniałe powroty, clutche oraz dogrywki. Finalnie zwycięzcami okazali się Duńczycy, którzy swoją wartość udowodnili na trzeciej mapie.

Denmark Heroic 2:1 France G2 (Vertigo 25:23; Nuke 16:19; Mirage 16:7)

Pierwsza lokacja rozpoczęła się od zdobycia pistoletówki przez G2. Zawodnicy z Francji polegli już w kolejnej potyczce, przez co ich rywal znacznie odskoczył z wynikiem. Duńczycy swoją formę utrzymywali również w pojedynkach full na full, dzięki czemu połowę wygrali 9:6. Po przerwie szybko udało im się wyjść na prowadzenie 14:8. Wszystko wskazywało na to, że nie będą mieć oni większych problemów z zakończeniem tej mapy. Tymczasem ekipa nexy wspięła się na wyżyny i doprowadziła do dogrywek! Były one niesamowicie zacięte, lecz Heroic zachowało zimną krew. Drużyna cadiaNa nie dała sobie w kaszę dmuchać i zgarnęła tę lokację wynikiem 25:23.

Nuke przyniósł nam poprawę gry G2. Francuzi szczególnie dobrze radzili sobie w ataku. Szybko doprowadzili do remisu 9:9, a następnie wyszli na prowadzenie 14:10. kennyS i spółka również mieli problemy ze zgarnięciem 16 punktu. Po raz kolejny byliśmy zatem świadkami dogrywki, która tym razem zakończyła się bardzo szybko. Wspaniale grający huNter- nie dał szans swoim oponentom, a jego ekipa zwyciężyła 19:16.

Ostatnia mapa była czystym pokazem siły Heroic. Duńczycy wygrali połowę 11:4, czego nie spodziewałby się nikt, tym bardziej po przebiegu poprzednich lokacji. G2 nie mogło nawet liczyć na comeback, gdyż byli od razu pacyfikowani. Szczególnie dobrze spisywał się niko, który zdobył 21 eliminacji. Jego drużyna zwyciężyła 16:7.