Cóż to był za pokaz siły MAD Lions! Paweł „innocent” Mocek i spółka wyeliminowali mousesports z ESL One Cologne 2020!

  • Denmark MAD Lions 2:0 European Union mousesports

Widowisko rozpoczęło się od Vertigo wybranego przez skład złożony z czterech Duńczyków i Polaka. Lwy weszły na nie pewne siebie, co dało się odczuć w ich świetnym ataku, który doprowadził do wyniku 10:5 po piętnastu odsłonach rywalizacji. Krótka przerwa i zmiana stron nie zmieniły za wiele. Dalej to MAD Lions dyktowało warunki podczas zmagań i ostatecznie zamknęło mecz – 16:5.

Członkowie mousesports w teorii mieli szansę, aby wrócić do pojedynku na Nuke'u. W praktyce wyszło, jak wyszło. Ponownie byliśmy świadkami przejazdu po enemy w wykonaniu paczki Pawła „innocent” Mocka. Najpierw solidna defensywa pozwoliła im osiągnąć rezultat 11:4, a następnie dzięki dobrej ofensywie zwyciężyli 16:4.

Formacji Finna „karrigan” Andersena powtórzył się zatem czarny scenariusz z poprzedniej edycji ESL One Cologne, na której również odpadli z wydarzenia w fazie grupowej. Powiedzmy sobie jednak szczerze – mousesports przeżywa spory kryzys i chyba mało kto spodziewał się fajerwerków z ich strony. Myszy muszą poważnie się zastanowić, co zrobić, aby ponownie na równi walczyć z najlepszymi.