To była naprawdę szybka przeprawa! blameF i k0nfig nie dali szans swoim oponentom, dzięki czemu całe Complexity może cieszyć się z awansu do playoffów.

European Union Complexity 2:0 Russian Federation Natus Vincere (Dust2 16:9; Nuke 16:8)

Pierwsza lokacja z początku była bardzo wyrównana. Oba zespoły co chwilę wymieniały się prowadzeniem, lecz połowę wygrała ekipa poizona 8:7. Swoją dominację CoL pokazało dopiero w ataku. Europejski skład wygrał aż siedem rund z rzędu, dzięki czemu praktycznie przypieczętował sobie wygraną. Ich rywale zdołali zdobyć jeszcze dwa punkty na otarcie łez. Imponował głównie blameF, który wykręcił rating 1.56.

Nuke dobrze rozpoczął się dla Na`Vi. Rosyjski skład zwyciężył pierwsze cztery starcia. Potem do głosu doszło jednak Complexity, które po raz kolejny w tym spotkaniu zaczęło dominować. Ich wspaniała passa została przerwana tuż przed zamianą stronami. Połowę wygrali 10:5. Chwilę później oglądaliśmy już ich triumf. Zwycięstwo 2:0 zagwarantowało im tym samym udział w playoffach ESL One Cologne 2020.