Na swoim twitterze dupreeh poinformował o tym, że z powodu ostrego bólu brzucha musi udać się do szpitala, jednak nie spodziewał się, że sprawa jest tak poważna.

Peter „dupreeh” Rothmann jeden z czołowych graczy duńskiej formacji Astralis poinformował na swoim twitterze o poważnym bólu brzucha, przez który musiał udać się do szpitala. Peter myślał, że to coś co będzie można szybko wyleczyć i będzie w stanie zagrać jutro w meczu o wszystko na ESL One Cologne 2016.

Jednak sprawa okazała się bardziej poważna. Duńczyk ma infekcję wyrostka robaczkowego, który będzie musiał zostać wycięty. Musi on jak najszybciej przejść operację usunięcia wyrostka, co uniemożliwi mu szybkie wyjście ze szpitala.

Lukę po nim wypełni trener zespołu Danny „zonic” Sørensen, który pomagał swojemu zespołowi jako gracz podczas ELEAGUE, zastępując wtedy karrigana w początkowych meczach. Pokazał, że nie odstaje mocno od drużyny. Mimo to, będzie to spore osłabienie dla zespołu, a jutro będą musieli stawić czoła Team Dignitas w „meczu o wszystko”. Zwycięzca dostaje się do top 8 majora, co gwarantuje wystąpienie w następnym turnieju wspieranym przez Valve, więc stawka jest bardzo wysoka.