Mogła być pozycja lidera, a pozostaje tylko 3. miejsce w tabeli ESL MP dla Izako Boars. Dziki zgarnęły zaledwie jeden punkt w starciu z Team ESCA. W drugiej parze MAD DOG'S PACT nie przegrał z Illuminar Gaming.

Illuminar Gaming nie może zaliczyć obecnego sezonu ESL MP do udanych. Zespół znowu notuje małą ilość punktów – tym razem jest to zaledwie jedno oczko w starciu z MAD DOG'S PACT. Tym samym GruBy i spółka znajdują się już w strefie spadkowej, dokładnie na 9. miejscu. PACT zaś od tej strefy delikatnie się oddaliło, ale jednak nadal 8. miejsce i 2 punkty zapasu na bezpiecznej pozycji do utrzymania nie jest szczytem marzeń dla takiej organizacji.

W drugiej parze Team ESCA zmierzył się z Izako Boars. Dziki to jedna z najlepszych drużyn obecnego sezonu, właściwie poza Anonymo każdy zbierał cięgi od TOAO i spółki. Forma zespołu trwała jednak do czasu, a dokładniej mówiąc do czasu spotkania się z Teamem ESCA. Ekipa Enzo początkowo tylko zremisowała z przeciwnikiem, ale już na drugiej mapie dokonała dewastacji, wygrywając 16:3. To najwyższe zwycięstwo w obecnym sezonie (razem z wynikiem Pompy 16:3 w meczu z PACT). Izako Boars tym samym pozostaje na 3. lokacie ze stratą trzech punktów do lidera. Dziki zaprzepaściły ogromną okazję na przejęcie 1. miejsca.

Komplet wyników:

  • MAD DOG'S PACT 16:8 Illuminar Gaming
  • Illuminar Gaming 15:15 MAD DOG'S PACT
  • Team ESCA 15:15 Izako Boars
  • Izako Boars 3:16 Team ESCA