Znamy kolejnego półfinalistę ESL Mistrzostw Polski. Do następnego etapu rozgrywek awansowało dziś Anonymo Esports, które w pewnym stylu triumfowało nad Forsaken.

  • Poland Anonymo Esports 2:0 Poland Forsaken

Seria z udziałem wyżej podanych ekip rozpoczęła się na Vertigo. Była to mapa wybrana przez underdoga, czyli Forsaken i choć formacja Piotra „blacktear5” Kasińskiego zaliczyła na niej niezły start, to jednak od rezultatu 4:1 wpadła w spore kłopoty, z których nie potrafiła wyjść. Połowę numer jeden zakończyła przegrywając 5:10, a Anonymo Esports mając takie prowadzenie nie czekało, tylko zaraz po zmianie stron dopięło swego zwyciężając 16:5.

Podopieczni Adriana „IMD” Piepera powtórzyli swój świetny występ również na Overpassie. Z ofensywy wyciągnęli 9 punktów, a gdy przeszli do obrony – totalnie zdominowali przeciwnika. Nie oddali mu nawet jednej rundy zamykając starcie wynikiem 16:6. Dla Anonymo triumf nad Forsaken oznacza oczywiście awans do półfinału ESL MP, w którym czeka na nich Wisła All in Games Kraków.

W drugim ćwierćfinale ESL Mistrzostw Polski do akcji wkroczą reprezentanci Honoris oraz MAD DOG'S PACT. Widowisko odbędzie się jeszcze dzisiaj o godzinie 19:30, a transmisję znajdziecie na kanale ESL Polska.