Na zakończenie drugiej kolejki ESL Mistrzostw Polski Anonymo pokonało Impression, a HONORIS rozjechało ligowego beniaminka.

Anonymo z wysokiego „C” rozpoczęło nowy sezon ESL Mistrzostw Polski. Anonimowi udowodnili, że wczorajsze zwycięstwo z HONORIS nie było jedynie spowodowane fatalną postawą ekipy TaZa, ale przede wszystkim ich dobrą grą. Dziś formacja Innocenta dołożyła na swoje konto kolejną wygraną, pokonując 16 do 7 Impression na czele z ponczkiem oraz darko. Podopieczni IMD przewodzą obecnie w grupie B z kompletem punktów.

Pierwsze punkty na koniec drugiej kolejki ESLMP dopisali zawodnicy HONORIS. Niegdyś mistrzowie naszego kraju, wyżyli się na ligowym beniaminku po dwóch druzgocących porażkach z Anonymo oraz Illuminar. Formacja TaZa i NEO pokonała 16 do 2 zawodników serbskiej organizacji GameAgents, którzy w pierwszej kolejce niespodziewanie wygrali z Impression.

Rozgrywki ESL Mistrzostw Polski powrócą jutro. Nadchodząca trzecia kolejka będzie ostatnią, która rozegrana zostanie prosto z Katowic ze studia ESL. Jej ozdobą będzie hitowe starcie pomiędzy PACT a Wisłą Kraków.

Wyniki spotkań drugiej kolejki ESL Mistrzostw Polski:

Poland Wisła 16:4 AGO Poland

Poland UNGENTIUM 16:12 Forsaken Poland

Poland PACT 5:16 ESCA Gaming Poland

Poland HONORIS 8:16 Illuminar Poland

Poland Anonymo 16:11 Impression Poland

Poland HONORIS 16:2 GameAgents Poland